Yurtseven Kardesler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yurtseven Kardesler

Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Yurtseven Kardeşler Fan Top 10 ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Cuma Kas. 20, 2009 11:47 pm
Paz Mayıs 24, 2009 1:43 pm
Salı Mayıs 12, 2009 11:29 am
Perş. Mart 05, 2009 2:36 pm
C.tesi Şub. 28, 2009 1:57 pm
Cuma Şub. 27, 2009 8:10 pm
Cuma Şub. 27, 2009 8:06 pm
Cuma Şub. 27, 2009 3:01 pm
Cuma Şub. 27, 2009 2:35 pm
Cuma Şub. 27, 2009 2:32 pm

İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Busra_YK
Admin
Busra_YK

Bilgiler
Kadın

Yaş : 32 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : Hollanda-Amsterdam! İş/Hobiler : Lakap :

İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... Vide
MesajKonu: İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!...   İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 11:41 pm

İşte o açıklama!...

İsmail YK 5 Temmuz 1978 tarihinde Almanya’da doğmuş ve halen bütün ailesi ile birlikte Almanya’da yaşamaktadır. Almanya’da yaşayan hemen hemen bütün Türkler Almanya’da ki iş yaşamlarını sürdürebilmek ve tüm sosyal haklardan yararlanabilmek için mecburen Alman vatandaşı statüsüyle yaşamaktadır. İsmail YK’da bu stadü de Almanya’da yaşayan milyonlarca Türk’ten biridir ve bunu zaten herkes bilmektedir. [/size]

Vergi konusuna gelince İsmail YK, konuyla ilgili hassasiyetinden dolayı Türkiye’de ki kazançlarından ötürü hem Türkiye’de hem de Almanya’da çifte vergi ödemektedir.

Konuyla ilgili sanatçımız İsmail YK’nın açıklaması şöyledir;

“Benim Almanya’da yaşadığımı ve Alman vatandaşlığında olduğumu herkes bilir. Ben zaten zaman zaman röportajlarımda da bunu defalarca söylediğim halde gizli habermiş gibi yapılmasına, benim hedef gösterilmeme bir anlam veremedim ve şaşkınlıkla karşılıyorum. Vergi konusuna gelince Türkiye’de ödediğim vergi makbuzlarından örnek ektedir. Tüm basın mensuplarına ve Kamuoyuna duyurur saygılar sunarım.”

Saygılarımızla

Avrupa Müzik.

İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... Vergi_ismail
çağla ismailyk
Yeni YK'ci

Bilgiler

İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... Vide
MesajKonu: Geri: İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!...   İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 6:32 pm

açıklama geldi fazla söze gerek yok:)
zeynepyk
Yeni YK'ci
zeynepyk

Bilgiler

Yaş : Mesaj Sayısı : 137 Nerden : İş/Hobiler : Lakap : yk delisi

MesajKonu: Geri: İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!...   İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!... EmptyPerş. Şub. 05, 2009 10:25 am

sağol cnm tşk ederiz böyle haber yapanları allah ısla etsin

İSMAİL YK’NIN, TÜRK VADANDAŞLIĞINDAN ÇIKTIĞI HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası